Merginų pergalė Kaune

Sekmadienį Kaune “Bangos” merginos 2:1 įveikė “Kauno Žalgirį” ir įsitvirtino antroje vietoje.

Kauno Žalgiris (Kaunas) – Banga (Gargždai) 1:2 (0:2).
Įvarčiai: 84 min. K.Zabolotnaja (Kauno Žalgiris); 18 min. L.Gedminaitė, 35 min. M.Grikšaitė (Banga).
Įspėjimai: 14 min. K.Vaičiulaitytė.
“Bangos” sudėtis: V.Jurgaitytė, D.Švarcaitė, R.Tarasevičiūtė, A.Špakovskaja, L.Ubartaitė, V.Žatkina, K.Pranulytė, M.Grikšaitė, M.Judeikytė (84′ V.Švarcaitė), E.Petrauskaitė, L.Gedminaitė. Atsargoje liko: A.Bondarenko, T.Ložinskaitė, K.Senkevičiūtė.

Aktyviau pirmajame kėlinyje rungtyniavusios „Bangos“ žaidėjos daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau progų sukurti ilgai nepavyko. 18 minutę po perdavimo iš aikštės gilumos L.Gedminaitė išbėgo prieš vartininkę ir pelnė pirmąjį įvartį. 34 minutę po greitos kontratakos viena be priežiūros palikta M.Grikšaitė iš 16 metrų pataikė į vartų virpstą, vėliau kamuolys atsimušė į Kauno vartininkę ir atsidūrė tinkle.
Antrajame kėlinyje intensyviau rungtyniavusios kaunietės rungtynių pabaigoje po perdavimo iš aikštės krašto rezultatą sušvelnino ir apgulė gargždiškių vartus. Paskutinėmis rungtynių minutėmis kaunietės turėjo progą rezultatą išlyginti, tačiau iš už baudos aikštelės smūgiuotas kamuolys į vartus nepataikė.
Kitas rungtynes merginos žais gegužės 12 dieną 13 valandą Šiauliuose su Šiaulių FA.