“Banga” keliauja į kitą Taurės etapą

Šeštadienį Vilniuje “Banga” antrajame LFF Taurės etape 2:1 įveikė Elektrėnų “Versmę”.

Versmė (Elektrėnai) – Banga (Gargždai) 1:2 (1:1).
Įvarčiai: 35 min. (iš 11m) J.Dranginis (Versmė); 2 min. D.Zubauskas, 69 min. E.Bračkus (Banga).
Įspėjimai: 32 min. A.Gerasimovas, 57 min. Ž.Ginevičius, 90+2 min. B.Buzevičius (Versmė); 35 min. E.Bračkus (Banga).
“Bangos” sudėtis: K.Smilingis, V.Antužis, E.Bračkus, K.Gnedojus, N.Urba, I.Venckus (46′ P.Srėbalius), K.Urbaitis, M.Petrikas (46′ G.Kruša), Š.Skulskis (65′ D.Lukošius), P.Lotužys (69′ A.Bačanskis), D.Zubauskas. Atsargoje liko: I.Driomovas, J.Skuodas, A.Šveistrys.

Jau pačioje dvikovos pradžioje I.Venckus tiksliu perdavimu pasiuntė D.Zubauską prieš varžovų vartininką. “Bangos” puolėjas dvikovą laimėjo ir gargždiškiai išsiveržė į priekį – 1:0.
Deja, po vienos iš retų “Versmės” atakų E.Bračkus kliudė kamuolį baudos aikštelėje ranka ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo J.Dranginis – 1:1.
Antrajame kėlinyje “Banga” kontroliavo rungtynes, tačiau vienintelis įvartis buvo pelnytas tik 69 minutę, kai po kampinio E.Bračkus galva nukreipė kamuolį į varžovų vartus – 2:1.
Per likusį laiką gargždiškiai nesuteikė šeimininkams jokių galimybių dar kartą išlyginti rezultatą.
Ši pergalė atverė kelią į trečiąjį Taurės etapą, kurio dvikovos turėtų vykti gegužės mėnesio pabaigoje.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione gegužės 4 dieną 16 valandą su Vilniaus “Žalgiriu B”.