#kaslaimės
Šeštadienį – Taurės dvikova

Šeštadienį 16 valandą Vilniaus Fanų stadione “Banga” antrojo LFF Taurės etpo dvikovoje susitiks su Elektrėnų “Versmė”.

Varžovas. 2013 metais įkurtas Elektrėnų klubas keletą metų rungtyniavo Sekmadienio futbolo lygoje, o praėjusiais metais debiutavo III lygoje (Vilniaus zonoje) ir užėmė 7 vietą (iš 12 komandų). Šiemet “Versmė” taip pat rungtyniaus III lygoje, tačiau pirmąsias šios lygos rungtynes žais tik kitą savaitę.
Kelis metus LFF Taurės turnyre jėgas bandanti “Versmė” toliausiai nukeliavo 2017 ir 2018 metais. 2017 metais “Versmė” įveikė dvi žemesnių lygų ekipas, o aštuntfinalyje 0:4 nusileido “Jonavai”. 2018 metais Elektrėnų ekipa antrajame Taurės etape 3:1 įveikė II lygoje rungtyniaujančią Vilniaus “Terą”, o trečiajame etape (aštuntfinalyje) net 0:10 pralaimėjo Alytaus “Dainavai”.
Elektrėniškiai turi nemenką būrį II lygoje rungtyniavusių futbolininkų, o tarp tų, kurie turi ir aukštesnių lygų patirties, galima išskirti šiemet prie “Versmės” prisijugusį Aivarą Meškinį (gimęs 1995). Futbolininkas A lygoje atstovavo Panevėžio “Ekranui” ir “Klaipėdos Granitui”, vėliau I lygoje – “Panevėžiui”, Kelmės “Kražantei” ir Vilniaus “Vyčiui”, o pastaruosius porą metų – II lygos Vilniaus “Paneriui”.
Taip pat “Versmės” sudėtyje yra buvęs perspektyvus U-21 rinktinės narys Jaunius Juozaitis (1990), 2007-2013 metais vilkėjęs “Kauno”, Kauno “Atleto” ir Vilniaus “Žalgirio” marškinėlius.
Be šių dviejų futbolininkų dar galima išskirti I lygoje Vilniaus “Žalgiriečiui” (2013-2014 metais) ir Radviliškio “Lokomotyvui” (2015-2016 metais) atstovavusį Edviną Mučinį (1995) bei patirties I ir II lygose turinčius Eriką Grigaitį (1993) ir Mindaugą Zlatkų (1992).
*
“Banga” šioje Taurės dvikovoje versis be D.Padaigio, D.Norvilo, V.Pocevičiaus ir V.Magdušausko.
*
Primename, kad pagal Taurės reglamentą jei pagrindinis rungtynių laikas baigsis lygiosiomis, bus žaidžiamas pratęsimas (du kėliniai po 15 minučių). Jei ir tada nugalėtojas nepaaiškės, bus mušami vienuolikos metrų baudiniai.