#kaslaimės
Namuose iškovota trečioji pergalė

Šeštadienį Gargždų miesto stadione “Banga” 3:0 nugalėjo Vilniaus “Vytį”.

Banga (Gargždai) – Vytis (Vilnius) 3:0 (0:0)
Įvarčiai: 62 min. (iš 11m) ir 89 min. K.Urbaitis, 81 min. P.Lotužys (Banga).
Įspėjimai: 41 min. D.Lukošius (Banga), 61 min. Y.Podo (Vytis).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, V.Pocevičius, D.Padaigis, K.Gnedojus (77′ E.Bračkus), N.Urba, V.Magdušauskas (77′ Š.Skulskis), G.Kruša, D.Norvilas (70′ M.Petrikas), K.Urbaitis, A.Bačanskis (65′ P.Lotužys), D.Lukošius (86′ P.Srėbalius). Atsargoje liko: K.Smilingis, V.Antužis, J.Skuodas, D.Zubauskas.

Jau rungtynių pradžioje komandos apsikeitė pavojingais išpuoliais. 3 minutę vilniečių ataka aikštės viduriu baigėsi pavojingu smūgiu iš 10 metrų. Laimei, kamuolys nuskriejo tiesiai į rankas I.Driomovui. Po minutės jau “Banga” turėjo puikią galimybę, tačiau A.Bačanskis iš baudos aikštelės pasiuntė kamuolį virš vartų.
Įsibėgėjus kėliniui “Banga” dažniau lankydavosi prie varžovų vartų, o kai kurie gargždiškių bandymai kėlė rimtų problemų svečių gynėjams ir vartininkui. 20 minutę po K.Urbaičio smūgio “Vyčio” vartininkas K.Čirba nukreipė kamuolį už vartų, o 36 minutę po V.Pocevičiaus smūgio ir rikošeto kamuolys atsimušė į vilniečių vartų virpstą.
Antrajame kėlinyje “Banga” dar padidino spaudimą svečių vartams ir 61 minutę vilniečių gynyba sugriuvo – Y.Podo “Vyčio” baudos aikštelėje pargriovė D.Lukošių ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. K.Urbaitis užtikrintai pasiuntė kamuolį į vartus – 1:0.
81 minutę gargždiškiai perėmė kamuolį iš varžovų jų baudos aikštelės prieigose ir D.Lukošius tiksliu perdavimu pasiuntė P.Lotužį prieš svečių vartų sargą. “Bangos” saugas smūgiu į tolimąjį apatinį vartų kampą laimėjo šią akistatą – 2:0.
Besibaigiant dvikovai gargždiškiai dar kartą nubaudė svečius – po P.Lotužio perdavimo iš kairiojo krašto K.Urbaitis smūgiu iš 12 metrų padidino persvarą iki 3:0.
Kitas rungtynes “Banga” žais balandžio 20 dieną 14 valandą Telšiuose su “Džiugu”.

Jurgitos Riekašienės nuotraukos

« 1 of 19 »