#kaslaimės
Antrasis turas: debiutantai iš Šiaulių

Šeštadienį 16 valandą Gargždų miesto stadione “Banga” susitiks su FA “Šiauliais”.
Varžovai. Nors šiauliečiai visada garsėjo futbolo tradicijomis, kuriam laikui Saulės miesto atstovai buvo dingę iš dviejų aukščiausių Lietuvos futbolo pakopų. Šiemet I lygoje rungiasi Šiaulių futbolo akademijos pagrindu suformuota komanda.
Praėjusiais metais šiauliečiai II lygoje užėmė tik šeštąją vietą, tačiau šiemetinė ir pernykštė FA “Šiaulių” komandos iš esmės skiriasi. Prie sudėtyje likusių 2000-2002 metais gimusių akademijos auklėtinių prisijungė būrys vyresnių Šiaulių futbolo mokyklos atstovų – pastaruoju metu “Pakruojyje” žaidę V.Viktoravičius, E.Pilypas, R.Lekiatas, praėjusį sezoną atitinkamai “Utenyje” ir “Džiuge” pabaigę D.Kubilinskas ir S.Amirzian, “Stumbre” ir “Palangoje” jėgas bandęs D.Konikas, ilgą įvairių atstovautų klubų sąrašą turintis D.Jankauskas.
Vasario viduryje šiauliečiai viešėjo Gargžduose ir žaidė draugiškas rungtynes su “Banga”. Gargždiškiams susitikimas susiklostė ne itin sėkmingai ir teko pripažinti svečių pranašumą – 1:2.
“Bangos” sudėtyje, lyginant su pirmosiomis rungtynėmis, turėtų būti pokyčių. Dėl ligos negalės rungtyniauti D.Zubauskas, tačiau dvikovai su “Šiauliais” jau ruošiasi D.Lukošius, G.Kruša, V.Magdušauskas ir V.Pocevičius. Kaip ir pirmojo turo rungtynėse aikštėje nepamatysime G.Samsonik, kuris vis dar atlieka dviejų rungtynių diskvalifikaciją už praėjusio sezono paskutinėje dvikovoje gautą raudoną kortelę.