Šeštadienį Gargždų miesto stadione “Banga” 1:0 įveikė “Pakruojį”.

Banga (Gargždai) – Pakruojis (Pakruojis) 1:0 (0:0).
Įvartis: 86 min. A.Bačanskis (Banga).
Įspėjimai: 51 min. P.Lotužys, 65 min. A.Bačanskis (Banga); 50 min. D.Lunskis, 62 min. R.Misiūnas (Pakruojis).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, V.Antužis, D.Padaigis, E.Bračkus (74′ Š.Skulskis), N.Urba, P.Lotužys, K.Gnedojus, D.Norvilas, K.Urbaitis (89′ J.Skuodas), A.Bačanskis, D.Zubauskas. Atsargoje liko: K.Smilingis, D.Španceris, V.Magdušauskas, V.Pocevičius, D.Lukošius, M.Ilginis, G.Kruša, I.Venckus, P.Srėbalius.

Pirmajame kėlinyje žiūrovai beveik neišvydo pavojingų epizodų. Svečiai gynėsi labai kompaktiškai ir “Bangai” niekaip nepavykdavo bent kiek aštriau sužaisti “Pakruojo” baudos aikštelės prieigose. Praktiškai vienintelė tikrai pavojinga ataka buvo surengta 13 minutę, kai po aštraus K.Urbaičio perdavimo P.Lotužys išbėgo dešiniajame krašte prieš vartininką, tačiau smūgiavo netiksliai.
Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo pakruojiečiai. 49 minutę po perdavimo iš dešiniojo krašto “Pakruojo” žaidėjas netrukdomas smūgiavo iš 10 metrų, tačiau tiesiai I.Driomovui į rankas. Dar po kelių minučių svečiai baudos smūgių pasiuntė kamuolį virš vartų.
Įsibėgėjus kėliniui vis pavojingesnės darėsi “Bangos” atakos. 64 minutę po kombinacijos baudos aikštelės prieigose iš 17 metrų pavojingai smūgiavo K.Urbaitis. Vartininkas atmušė kamuolį prieš save, tačiau D.Zubauskui pakartotiniu bandymu nepavyko nukreipti kamuolio į vartus. 70 minutę D.Zubauskas baudos aikštelėje numetė kamuolį D.Norvilui, tačiau pastarojo galingą smūgį vėl atrėmė “Pakruojo” vartų sargas. 81 minutę D.Zubauskas tiksliu perdavimu sukūrė galimybę Š.Skulskiui, tačiau “Bangos” saugo smūgiuotas kamuolys kliudė svečių futbolininką ir praskriejo greta virpsto. Dar po poros minučių jau pats D.Zubauskas atsidūrė atakos smaigalyje, tačiau jo smūgį galva atrėmė vartininkas. Visgi 86 minutę jau ir vartų sargas nebeišgelbėjo svečių, kai po P.Lotužio perdavimo iš dešiniojo krašto A.Bačanskis smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus – 1:0.
Rungtynių įrašas – futbolo.tv YouTube kanale.
Rungtynių santrauka – futbolo.tv YouTube kanale.
T.Tamošausko komentaras – futbolo.tv YouTube kanale.
Kitas rungtynes “Banga” žais kovo 30 dieną 16 valandą Gargždų miesto stadione su “Šiauliais”.