#kaslaimės
Pergalė prieš kretingiškius

Šeštadienį Gargžduose “Banga” 1:0 įveikė Kretingos “Miniją”.

Banga (Gargždai) – Minija (Kretinga) 1:0 (1:0).
Įvarčiai: 28 min. NN į savo vartus (Minija).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas (46′ K.Smilingis), V.Antužis, K.Gnedojus, D.Padaigis (60′ E.Bračkus), N.Urba, P.Lotužys (60′ P.Srėbalius), V.Pocevičius (46′ G.Samsonik), G.Kruša (60′ M.Ilginis), J.Skuodas, V.Magdušauskas, D.Zubauskas (46′ I.Venckus).

Dvikovą su kretingiškiais “Banga” pasitiko išsirinkusi naują kapitoną. Juo tapo aštuntąjį sezoną “Bangoje” žaisiantis Deividas Padaigis. Jam padės du patyrę futbolininkai – K.Gnedojus ir K.Urbaitis.
Aktyviai susitikimą pradėjusi “Banga” jau pirmosiomis minutėmis neišnaudojo dviejų šimtaprocentinių progų. Vienu atveju D.Zubauskas ir V.Magdušauskas, dviese išbėgę prieš kretingiškių vartininką, nesužaidė tiksliai, o antru atveju – D.Zubauskas iš baudos aikštelės smūgiavo tiesiai į vartininką.
Įpusėjus rungtynėms tai, ko nepadarė gargždiškiai, padarė patys svečiai – N.Urbos baudos smūgiu į baudos aikštelę pasiųstą kamuolį į savo vartus nukreipė vienas iš “Minijos” futbolininkų.
Antroje pirmojo kėlinio pusėje “Banga” turėjo dar dvi puikias progas, tačiau vienoje atakoje V.Magdušauskas sukirto kamuolį tiesiai į vartininką, o kitoje atakoje P.Lotužys smūgiavo greta vartų.
Antrajame kėlinyje atlikus nemažai keitimų žaidimas kiek išsiderino. Savų galimybių turėjo ir gargždiškiai, ir svečiai, tačiau rezultatas nepakito.
Dėl ligų ir traumų šioje dvikovoje negalėjo dalyvauti D.Lukošius, A.Bačanskis, D.Norvilas, Š.Skulskis ir K.Urbaitis.
Kitas rungtynes “Banga” žais kovo 16 dieną 16 valandą Telšiuose su vietos “Džiugu”.