#kaslaimės
Pralaimėjimas Rygoje

Šiandien Rygoje “Banga” 0:1 nusileido praėjusių metų Latvijos bronzos medalių laimėtojams Rygos RFS.

RFS (Ryga) – Banga (Gargždai) 1:0 (1:0).
Įvarčiai: 8 min. A.Kouadio (RFS).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas (60′ K.Smilingis), V.Antužis (65′ J.Skuodas), E.Bračkus (65′ K.Gnedojus), D.Padaigis, N.Urba, G.Kruša (65′ M.Ilginis), V.Pocevičius, D.Norvilas, P.Lotužys, A.Bačanskis (55′ V.Magdušauskas), D.Zubauskas.

Kitą savaitgalį startuojančiam Latvijos čempionatui besirengiančių aikštės šeimininkų gretose buvo ne vienas Latvijos rinktinės futbolininkas, o taip pat keletas legionierių, dar praėjusiame sezone vilkėjusių Vilniaus “Žalgirio” marškinėlius.
Nuo pirmos minutės iniciatyvą turėję RFS futbolininkai jau 8 minutę išsiveržė į priekį. Kamuolį į “Bangos” vartus pasiuntė legionierius iš Dramblio Kaulo Kranto A.Kouadio.
Po sunkios pradžios gargždiškiai apsiprato su šeimininkų žaidimu ir surengė dvi pavojingas kontratakas. Deja, atakos smaigalyje atsidūrusiam D.Zubauskui pristigo sėkmės ir tikslumo.
Ir vėliau žaidimas vyko pagal panašų scenarijų – šeimininkai ilgiau kontroliavo kamuolį, o “Banga” bandė atsakyti kontratakomis. Arčiausiai tikslo RFS buvo besibaigiant rungtynėms, tačiau “Bangą” išgelbėjo gynėjai, išmušę kamuolį nuo vartų linijos.
Dėl ligų ir traumų šioje dvikovoje negalėjo dalyvauti D.Lukošius, G.Samsonik, Š.Skulskis ir K.Urbaitis.
Kitas rungtynes “Banga” žais kovo 9 dieną 11 valandą Gargžduose su Kretingos “Minija”.