#kaslaimės
„Bangos“ mamos – moterų futbolo turnyro nugalėtojos

Gruodžio 16 dieną Gargždų policijos sporto salėje vyko moterų futbolo turnyras, kuriame nugalėtojų taurę iškovojo „Bangos“ mamos.
Antrą kartą surengtame mėgėjų turnyre varžėsi 6 moterų komandos: „Bangos“ mamos, Klaipėdos rajono savivaldybės moterys, Jakai, Karys.lt, Mažeikių „Triumfo“ mamos ir Palangos „Gintaro“ mamos. Komandos tarpusavyje varžėsi vieno rato sistema. Tik vieną tašką per pirmuosius du susitikimus iškovojusios „Bangos“ mamos antroje turnyro dalyje įsibėgėjo, įveikė tiesiogines konkurentes – Jakus ir Karys.lt ekipas – ir su 10 taškų tapo turnyro nugalėtojomis. Trimis pergalėmis vienodu rezultatu 1:0 startavusios Jakų atstovės priešpaskutiniame ture sužaidė lygiosiomis su savivaldybės ekipa, o lemiamoje dvikovoje dėl pirmos vietos turėjo pripažinti aikštės šeimininkių pranašumą ir tenkintis antrąja vieta. Trečią vietą turnyre iškovojo debiutantės iš Karys.lt komandos.