Šeštadienį Gargždų miesto stadione “Banga” 3:0 įveikė Telšių “Džiugą”.

Iš protokolo. Banga (Gargždai) – Telšių “Džiugas” 3:0 (0:0).
Gargždų miesto stadionas, 400 žiūrovų. Teisėjas – E.Gaigalas.
Įvarčiai: 78 min. ir 83 min. A.Bačanskis, 90 min. D.Zubauskas (Banga).
Įspėjimai: 69 min. K.Gnedojus (Banga); 75 min. G.Šarkis, 88 min. K.Shults (Džiugas).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, V.Antužis, K.Gnedojus, E.Bračkus, M.Gudauskas, P.Lotužys (77′ E.Anulis), G.Samsonik (90+2′ M.Petrikas), V.Pocevičius (86′ M.Radžiukynas), K.Urbaitis (90+2′ P.Srėbalius), N.Urba (64′ A.Bačanskis), D.Zubauskas. Atsargoje liko: K.Smilingis, M.Ilginis.

Nors “Banga” turėjo ne vieną puikią progą jau pirmajame kėlinyje išsiveržti į priekį, įtampą telšiškiai išlaikė iki pat susitikimo pabaigos. Pirmą kartą įveikti svečių gynybą pavyko tik 78 minutę, kai prieš keliasdešimt sekundžių aikštėje pasirodęs E.Anulis iš dešiniojo krašto pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur A.Bačanskis užtikrintai “sušaudė” telšiškių vartų sargą – 1:0.
E.Anulio ir A.Bačanskio duetas dar kartą puikiai suveikė po penkių minučių, kai po aukšto perdavimo iš dešiniojo krašto A.Bačanskis krutine nukreipė kamuolį į vartus – 2:0.
A.Bačanskis aktyviai dalyvavo ir trečioje rezultatyvioje atakoje, kai po jo perdavimo iš kairiojo krašto D.Zubauskas iš arti įveikė “Džiugo” vartininką – 3:0.
Pergalė leido “Bangai” išlikti kovą dėl medalių tęsiančių komandų ketverte.
Kitas rungtynes “Banga” žais Alytuje trečiadienį, spalio 17 dieną, 18:30 su vietos “Dainava”.