#kaslaimės
Kovos dėl medalių

Šį savaitgalį tiek “Bangos” vyrai, tiek merginos Gargždų miesto stadione žais svarbias rungtynes. Dėl I lygos medalių kovą tęsiantis vyrai šeštadienį 14 valandą susitiks su Telšių “Džiugu”, o sekmadienį 13 valandą su Vilniaus MFA “Žalgiriu” susigrums dėl moterų A lygos bronzos lenktyniaujančios merginos.
***
Praėjusį sekmadienį Panevėžyje 0:2 “Panevėžiui” nusileidusi “Banga” susikomplikavo galimybes finišuoti pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau vis dar kontroliuoja situaciją kovoje dėl sidabro ir bronzos. Mūsų komandos laukia trys susitikimai (namie su “Džiugu”, svečiuose su “Dainava” ir namie su “Stumbru B”), kuriuos laimėję gargždiškiai užsitikrintų mažiausiai sidabro medalius. Bet kokie taškų praradimai vienoje iš trijų dvikovų priverstų dairytis į kitus stadionus ir sekti kitų komandų rezultatus.
Į Gargždus telšiškiai atvyksta ne pačios geriausios nuotaikos. Per pastarąsias trejas rungtynes “Džiugas” surinko tik vieną tašką ir praktiškai prarado galimybes laimėti medalius. Taškas iškovotas Panevėžyje, kai “Džiugas” sugebėjo likviduoti dviejų įvarčių deficitą (2:2), tačiau šį pasiekimą “įrėmino” du skaudūs pralaimėjimai vienodu rezultatu 0:3 “Dainavai” ir “Nevėžiui”.
“Džiugas” – viena iš tų ekipų, kuriai pirmajame rate “Banga” nusileido. Birželio 16 dieną Telšiuose vykusioje dvikovoje gargždiškiai gana anksti praleido įvartį, tačiau antrojo kėlinio pradžioje turėjo puikią progą rezultatą išlyginti – į šeimininkų vartus buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys. Deja, A.Skurdelis smūgiavo neužtikrintai, o galiausiai telšiškiai besibaigiant rungtynėms antrą kartą pasiuntė kamuolį į “Bangos” vartus.
Beje, komandoms tai bus jau trečias oficialus susitikimas šiame sezone. Balandžio mėnesį po vienuolikos metrų baudinių serijos “Banga” išmetė “Džiugą” iš LFF Taurės turnyro.
***
Merginų laukia itin svarbi dvikova su MFA “Žalgiriu”. Gargždiškės šiuo metu lenkia vilnietes šešiais taškais. Tiesa, “Banga” yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis daugiau. Tad lygiosios merginoms leistų išlaikyti saugią distanciją nuo sostinės ekipos, o pergalė itin priartintų prie bronzos medalių. Tiesa, į šias lenktynes dar gali įsiterpti ir antroji Šiaulių ekipa SG-FA, šiuo metu turinti septyniais taškais mažiau nei “Banga” (taip pat yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau).
Šį sezoną “Banga” ir MFA “Žalgiris” tarpusavyje žaidė tris kartus. Sezono starte kovo mėnesį “Banga” svečiuose 2:1 įveikė sostinės ekipą, gegužės mėnesį Gargžduose vykusi dvikova baigėsi taikiai (2:2), o rugsėjo 12 dieną Vilniuje vykusį susitikimą po atkaklios kovos 3:2 laimėjo šeimininkės.