Šeštadienį laukia dvikova Utenoje

Šeštadienį 16 valandą Utenoje “Banga” susitiks su “Uteniu”.

Antrąją sezono pusę “Utenis” pasitiko tik minimaliai pasikeitęs. Vienintelis rimtesnis praradimas – į Kauno “Stumbrą” persikėlęs Lukas Čepkauskas, buvęs vienu svarbesnių ekipos žaidėjų. Papildymas taip pat vienintelis – iš olandų “Feyenoord” akademijos į Lietuvą sugrįžęs devyniolikmetis Dominykas Kubilinskas.
Atnaujinus pirmenybes uteniškiai sužaidė dvejas rungtynes. Jei rugpjūčio 4 dieną Pakruojyje “Utenis” patyrė pralaimėjimą 1:2 (nors ir pirmavo po K.Levšin įvarčio), tai praėjusį šeštadienį uteniškiai savoje aikštėje užtikrintai 3:0 (A.Jurevičius, K.Levšin, M.Savėnas) įveikė Vilniaus “Vytį”.
Pirmąją tarpusavio dvikovą Gargžduose 2:1 laimėjo “Banga”. Visi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. Jau pirmąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė G.Samsonik. Kėliniui besibaigiant uteniškis A.Borodinas išlygino rezultatą, tačiau netrukus K.Gnedojus vėl sugrąžino persvarą šeimininkams.