Antra sezono pusė pradėta pergale

Sekmadienį Kaune “Banga” 2:0 įveikė Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) komandą.

Iš protokolo. NFA (Kaunas) – Banga (Gargždai) 0:2 (0:2).
NFA aikštė, ??? žiūrovų. Teisėjas – G.Macevičius.
Įvarčiai: 4 min. D.Zubauskas, 15 min. G.Samsonik (Banga).
Įspėjimai: 37 min. R.Ratkevičius (NFA).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, D.Padaigis, K.Gnedojus (72′ V.Antužis), E.Bračkus, M.Gudauskas, A.Bačanskis (90′ M.Petrikas), N.Urba, V.Pocevičius, G.Samsonik, E.Anulis (46′ P.Lotužys), D.Zubauskas. Atsargoje liko: K.Smilingis, M.Gelžinis, M.Ilginis, P.Srėbalius.

Aktyviai rungtynes pradėjusi “Banga” jau antrąją minutę turėjo puikią progą, tačiau G.Samsonik smūgiavo virš vartų. Visgi po poros minučių kamuolys atsidūrė šeimininkų vartuose – po puikaus D.Padaigio perdavimo D.Zubauskas galva perkėlė kamuolį per vartus palikusį varžovų vartininką.
Aktyvus “Bangos” žaidimas netrukus dar kartą pasiteisino – 15 minutę po D.Zubausko perdavimo G.Samsonik smūgiu pažeme nuginklavo vartininką. Ir vėliau gargždiškiai turėjo dar ne viena progą – A.Bačanskis sukirto į virpstą, keletą kartų šeimininkus gelbėjo vartininkas. Kėliniui baigiantis paplušėti teko ir I.Driomovui.
Antrojo kėlinio pradžioje “Banga” galėjo padidinti persvarą, bet puikiomis progomis nepasinaudojo A.Bačanskis ir P.Lotužys. Įpusėjus antrajam kėliniui iniciatyvą perėmė NFA komanda, tačiau gargždiškiai drausmingai gynėsi ir iškovojo pergalę.
Kitas rungtynes “Banga” žais Klaipėdoje rugpjūčio 4 dieną 13 valandą su “Koralu”.