Šeštadienį – Taurės dvikova

Šeštadienį 13 valandą Gargždų miesto stadione LFF Taurės aštuntfinalyje “Banga” susitiks su “Pakruoju”.
Pakeliui link Taurės aštuntfinalio komandoms teko nueiti skirtingo ilgio kelią. Jei “Banga” įveikė du varžovus – pirmajame etape vienuolikos metrų baudinių serijoje pranoko “Džiugą”, o antrajame 2:1 nugalėjo “Gargždų Pramogas SC”, tai “Pakruojui” burtai iškart lėmė kelialapį į antrąjį etapą, kuriame pakruojiškiai tik po pratęsimo 2:1 palaužė II lygoje rungtyniaujantį Kazlų Rūdos “Šilą”.
Kiek daugiau nei prieš mėnesį komandos jau susitiko I lygos dvikovoje. Pakruojyje vykusiose rungtynėse pergalę šventė “Banga”. Vienintelį įvartį pelnė G.Samosonik. Beje, tame susitikime gargždiškiai rungtyniavo pačia jauniausia sudėtimi šiame sezone.
Po tarpusavio akistatos “Banga” sužaidė ketverias rungtynes, per kurias iškovojo tris pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą. “Pakruojis” žaidė tik tris kartus ir visus tris kartus šventė pergales – 3:2 prieš “Dainavą”, 2:0 prieš “Stumbrą B” ir 3:1 prieš “Žalgirį B”.
*
Primename, kad pagal Taurės reglamentą jei pagrindinis rungtynių laikas baigsis lygiosiomis, bus žaidžiamas pratęsimas (du kėliniai po 15 minučių). Jei ir tada nugalėtojas nepaaiškės, bus mušami vienuolikos metrų baudiniai.