Sekmadienį Gargždų miesto stadione “Banga” 1:0 nugalėjo “Panevėžį”.

Iš protokolo. Banga (Gargždai) – Panevėžys (Panevėžys) 1:0 (0:0).
Gargždų miesto stadionas, 800 žiūrovų. Teisėjas – O.Abramavičius.
Įvartis: 68 min. A.Skurdelis (Banga).
Įspėjimai: 44 min. K.Gnedojus (Banga); 26 min. P.Janušauskas, 40 min. E.Tamulevičius, 48 min. A.Karvatskyi, 90 min. Ž.Banys (Panevėžys). Pašalinimas: 90 min. Ž.Banys (Panevėžys)
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, D.Padaigis, K.Gnedojus E.Bračkus, M.Gudauskas, A.Bačanskis (82′ P.Lotužys), V.Pocevičius, G.Samsonik, K.Urbaitis, A.Skurdelis (90′ M.Petrikas), R.Krušnauskas. Atsargoje liko: K.Smilingis, V.Antužis, J.Skuodas.

“Banga” aktyviai pradėjo rungtynes ir jau pirmosiomis minutėmis turėjo kelias pusproges bei dvi realias galimybes pasižymėti. 6 minutę po R.Krušnausko smūgio iš baudos aikštelės “Panevėžio” vartininkas M.Suvaizdis nukreipė kamuolį už galinės linijos. Dar kartą panevėžiečių vartų sargui teko paplušėti 12 minutę, kai D.Padaigis tolimu perdavimu surado R.Krušnauską, o šis, įsiveržęs į baudos aikštelę, galingai smūgiavo į svečių vartus.
14 minutę nedidelis gaisras kilo prie “Bangos” vartų. P.Janušausko tolimu smūgiu pasiųstą kamuolį I.Driomovas atmušė prieš save ir nuo didesnių nemalonumų išgelbėjo laiku atskubėję gynėjai.
Antrojo kėlinio pradžioje progą pasižymėti pirmoji vėl sukūrė “Banga”. Po R.Krušnausko reido kairiuoju kraštu ir perdavimo į baudos aikštelę A.Skurdelis smūgiavo iš kelių metrų, tačiau vėl įspūdingai sužaidė M.Suvaizdis. 64 minutę pavojingą svečių smūgį iš 16 metrų atrėmė I.Driomovas.
Lemiama tapo 68 minutė, kai D.Padaigio skersuotas kamuolys pasiekė R.Krušnauską, o po šio nepavykusio bandymo smūgiuoti atšoko A.Skurdeliui. Iki tol svečius gelbėjęs M.Suvaizdis nebegalėjo apginti vartų nuo smūgio iš kelių metrų – 1:0.
Nepaisant svečių bandymo perimti rungtynių kontrolę į savo rankas, arčiau tikslo buvo “Banga”, turėjusi dar kelias pusproges. Negana to, dvikovą panevėžiečiai pabaigė be raudoną kortelę prieš save išvydusio Ž.Banio.
Kitas rungtynes “Banga” žais Telšiuose birželio 16 dieną, šeštadienį, 13 valandą su vietos “Džiugu”.